Jump to content

x8


Recommended Posts

Posted

Что по поводу доната? колы взять на серве неоткуда, с индюка дурацкого жирного одни конфеты, кач пздц даже под рунами, в зи экспы дают мало.

Шанс блессок с питанов унылый максимально, пушки тоже хрен проспойлишь. 

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...