Jump to content

Recommended Posts

Posted

Подскажите, почему у сабов нет скиллов 81+, если в описании сервера написано, что сабы качаются до 85го уровня. Или надо выбивать книжки?

 

Posted
8 часов назад, Selkhit сказал:

Подскажите, почему у сабов нет скиллов 81+, если в описании сервера написано, что сабы качаются до 85го уровня. Или надо выбивать книжки?

 

Приветствую, нужно будет разобраться в вопросе.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...