Jump to content

МП БАНКИ


Mashina

Нужны ли банки МП на х3?  

9 members have voted

  1. 1. Вопрос

    • Да
      8
    • Нет
      1


Recommended Posts

Posted

Я пока изучаю вопрос и чуть позже вернемся к нему👍 

Создал опрос на всякий случай, выслушаю и ваши идеи и мысли как можно разнообразить данный момент.

  • Thanks 1
Posted
7 часов назад, Mashina сказал:

Описание х8 подходит под х3? Будет фулл баф? 

надеюсь останется,без бафа никто играть не будет(((( Как ьы это печально не звучало

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...