Jump to content

Кенцелл у мобов


genacvalle

Recommended Posts

Posted

Кенцел у мобов помоему лучше выключить вообще.

Так как все перестанут на них ходить.

Каты Апостаты например снимают бафы смысл туда ходить.

Ладно рб кенселл, а мобы то зачем.

Posted

уменьшить шанс это то же самое что ничего не изменить, как канселили так и будут канселить. Сделайте баф в комьюнити и таких вопросов возникать не будет

  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...