Jump to content

Recommended Posts

Posted
13 минут назад, Cappa сказал:

Принимайте эстафету тру задроты )

Кто сможет больше разогнать Дестроера 😃

...

Это легально?)))

Posted

Вообще, нет предела соверщенству т не меняя эквип, можно еще, может не ГОРАЗДО, но бОльшие цифры показать.

Поэтому и предложил темку для погони за ДПСом, для ДЕстров кто умеет фармить )

из физ эквипа молот берестира +16

  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...