Jump to content

Инсты


SomeDude

Решаем, товарищи  

5 members have voted

  1. 1. Хотим?

    • Да
      4
    • Нет
      1


Recommended Posts

Posted (edited)

Думаю со мной согласятся, что проходки в инсты надо бы урезать).
Мои предложение:
В.д. Закен - 5 ч
Н. Закен - 7+2 ч
Об. Фрея - 7+2 ч
Б. Фрея - 9+2 ч
Фринта 5+2 ч

Edited by SomeDude

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...